V útulnom prostredí ponúka svoje možnosti všetkým vekovým kategóriám, prípadne spoločnostiam, využiť priestor na firemný večierok či posedenie, predvianočnú či koncoročnú párty.

Aktívnu zábavu zaručene rozprúdi bowling so šiestimi profesionálnymi dráhami značky Brunswick so sedením. Štyri z našich dráh sú vynovené automatické  a dve sú klasické šnúrkové.

Nemusíte byť profesionálny bowlingový hráč na to, aby ste si mohli k nám prísť zahrať. Obsluha Vás rada oboznámi a samozrejme vysvetlí pravidlá ak ste úplny nováčik v bowlingu.

K dispozícii máme profesionálne bowlingové topánky, ktoré sú pri hre bowling nutnosťou,  v rámci udržiavania čistoty bowlingových dráh a priestorov okolo nich.

Vážení zákazníci v prípade záujmu o rezerváciu dráhy, či rezervácie Bowling Centra Lagúna na večierok , oslavu, posedenie či firemné akcie nás neváhajte kontaktovať na tel.: 053 / 44 14 456,

a hlavne neváhajte si nás pridať za priateľa na Facebooku : https://www.facebook.com/lagunabowling.centrum.9/  , kde pravidelne zverejňujeme rôzne akcie, novinky, naše pokroky, či iné .

Tešíme sa na Vás!

Laguna Team